V nabídce 45 120 nemovitostí od 952 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
RE/MAX Optimal nabízí

Prodej: Pozemek (St. parcela) Kožlí

Písek - Kožlí

foto 1 z 12

Popis nemovitosti

Kožlí u Orlíka - prodej souboru pozemků s chatou v oblíbené lokalitě Velký Vír.
Nabízíme na prodej velký pozemek v těsné blízkosti vodní nádrže Orlík. Pozemek je souborem pěti různých pozemků, které na sebe navazují a tvoří jeden celek. Část pozemku je zastavitelná a územním plánem povolená k výstavbě. Na dalším pozemku je dřevěná chata s výhledem do krajiny.
Kolem pozemku vede asfaltová komunikace, ze které je zpevněný příjezd k chatě. Přes část pozemku vede elektrické vedení /část kde není stavba povolena/. Na pozemku u chaty přivedena elektřina, voda z vlastního vrtu, odpad sveden do septiku. Na části, kde je povolená zástavba je elektřina a užitková voda ze studny.
Pozemek je částečně svažitý a částečně rovný, pravidelně udržovaný sekáním trávy a keřů, z jedné části je oplocen plotem, který odděluje ostatní části pozemků s chatami a zajišťuje tak soukromí.
Jedná se o velmi krásný a velký pozemek s možností výstavby v těsné blízkosti přehrady /vzdušnou čarou cca 100m od vody/ v lokalitě Velký Vír.
V případě zájmu kontaktujte makléře nabídky.

Vybavení nemovitosti

KanalizaceŽumpa, septik

Nemovitost prodává

Aleš Kudrlička
Kontaktovat prodejce

Nabízí realitní kancelář

RE/MAX Optimal

RE/MAX Optimal

třída Národní svobody 181/26
Písek
39701

Cena na dotaz
Přepočet na m2:
1.441 ,-Kč/m2
Poslat dotaz k nemovitosti
Spočítejte si výši hypotéky
Celková plocha:8.259 m2
Užitná plocha:8.259 m2
Poslední úprava:22. ledna 2025

Další nemovitosti této realitní kanceláře

Podobné nemovitosti