V nabídce 45 120 nemovitostí od 952 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
Tomáš Lenner - Reality Lenner nabízí

Prodej: Byt (Byt 2+1) Příbram

Příbram, Na Leštině

foto 1 z 24

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám byt, po téměř kompletní rekonstrukci, s výhledem na Sv. Horu, v centru města Příbrami II, v ulici Na Leštině.

Tento byt s balkónem, se nachází v 1. patře jednopatrového, cihlového domu po částečných rekonstrukcích (novější střecha, rozvody elektřiny v domě vč. nových rozvaděčů, voda a odpady v plastu, v plánu fasáda vč. zateplení) bez výtahu, s výbornou obč. vybaveností v místě.

Byt je po zdařilé téměř kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2016.

Velkou výhodou je soběstačnost bytu ohledně úspory energií. Byt má vlastní el. podlahové topení (vč. regulace místností, v ob. pokoji navíc i praktická krbová kamna, vlastní bojler pro ohřev TUV). Byt má tak nízké ostatní náklady a vše lze úsporně využívat. Je tak vhodný i pro případnou investici na pronájem. Vhodného nájemce Vám rádi zdarma zajistíme.

V bytě jsou převážně po rekonstrukci z roku 2016: plastová okna (vč. stínění man. rolet), vchodové a interiérové dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka Ikea vč. spotřebičů (el. horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, myčka 45, samostatně stojící kombinovaná chladnička s mrazákem), prostorná koupelna se zapuštěnou vanou do podlahy, vč. novějšího bojleru 160l Dražice, vč. kombinované pračky se sušičkou, v obývacím pokoji krb (funkční s vlastním komínem, na dřevo a dř. brikety), vč. vchodu na balkon s orientací na jižní stranu a hezký výhled dominantu Příbrami Sv. Horu, v pokoji praktická velká šatní skříň, pevný kabelový internet, možnost společné a kabelové TV.

K bytu náleží dva vlastní sklepy 1,46 a 7,61 m2, které jsou součástí celkové podlahové plochy bytu. Čistá podlahová plocha bytu je tedy 49,53 m2.

V domě je dále k dispozici praktická sušárna a společné prostory v domě.

Podmínkou prodeje je nechat v bytě bydlet prodávající ideálně do 30.6.2025 za běžné nájemné, z důvodu výstavby domu prodávajících.

V domě (vchod) se střídají s úklidem celkem 4 byty.

EPNB ve třídě F (budova před zateplením). Nízké náklady na bydlení.

V případě zájmu Vám rádi vyřídíme hyp. úvěr.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
ParkováníVlastní parkovací stání
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěTelefon, Internet,
Zdroj vodyVeřejný vodovod
Způsob vytápěníLokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Balkony, lodžie, terasyBalkon

Nemovitost prodává

Tomáš Lenner
Kontaktovat prodejce

Nabízí realitní kancelář

Tomáš Lenner - Reality Lenner

Tomáš Lenner - Reality Lenner

Střelecká 26
Příbram
26101

Cena: 3.800.000 Kč
Poznámka k ceně: vč. advokátního servisu a úschovy, vč. provize RK
Poslat dotaz k nemovitosti
Spočítejte si výši hypotéky
Vlastnictví:V soukromém vlastnictví
Celková plocha:58 m2
Užitná plocha:49 m2
Plocha sklepa:9 m2
Plocha balkonu:1 m2
Datum vložení:8. února 2025
Energetická náročnost budovyF - (?)
Roční spotřeba energie285 kWh/m2

Další nemovitosti této realitní kanceláře

Byt, Byt 2+1
Jince
K prodeji
3.290.000 Kč
Byt, Byt 3+kk
Příbram
K prodeji
3.800.000 Kč

Podobné nemovitosti

Byt, Byt 2+1

K prodeji
3.650.000 Kč
Byt, Byt 2+1

K prodeji
3.700.000 Kč
Byt, Byt 2+1
Příbram - Příbram IV
K prodeji
4.200.000 Kč
Byt, Byt 2+1
Příbram
K prodeji
4.790.000 Kč