V nabídce 48 511 nemovitostí od 960 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
Stáří inzerátu
km
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Další vybavení

Výrobní objekty k pronájmu, okres Klatovy, Plzeňský kraj

Počet nalezených nemovitostí: 5
Komerční prostory řadit od:
Pronájem výrobního objektu
Klatovy

Nabízíme nebytový prostor vhodný pro drobnou výrobu, kanceláře, skladovací prostory, technická prodejna. Prostor je rozdělen do několika samostatných místností – možnost stavební úpravy.

8.000,- Kč/měsíc
Pronájem výrobního objektu
Horažďovice, Strakonická

Nabízíme Vám exklusivně k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor v bývalém areálu firmy Grammer na ulici Strakonická v Horažďovicích. V současné době je tento nebytový prostor využíván jako zámečnická dílna. Nabízený prostor se nachází v přízemní části větší haly, se samostatným vchodem. Skládá se ze dvou částí, z výrobní a případné kancelářské, či skladové části. Celková plocha k pronájmu činí 67

6.503,- Kč/měsíc
Pronájem výrobního objektu
Klatovy - Klatovy II, Schiffauerova

Klatovy. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme pronájem výrobních prostor nebo skladu, velice kvalitních industriálních prostor, umístěných v moderním komerčním areálu. K dispozici do 9 měsíců bude samostatná industriální hala s výměrou 14160 m², kterou lze rozdělit na menší celky od cca 5000 m². - vjezdy v úrovni vozovky i z hydraulických ramp, - světlá výška 10 m, denní světlo

Pronájem výrobního objektu
Klatovy, Nádražní

Nabízíme pronájem vybavené tkalcovny k okamžitému provozu se zázemím. Možnost rozšíření výroby v dalších prostorech, popř. možná spolupráce s mateřskou firmou.

Pronájem výrobního objektu
Klatovy, Nádražní

Nabízíme výrobní či skladovací prostory v prvním patře objektu Klatex. Celková výměra je 674 m2, ale je možná domluva o velikosti využívané výměry.

Nalezené komerční prostory v obcích