V nabídce 56 187 nemovitostí od 926 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
Stáří inzerátu
km
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti

Nemovitosti k pronájmu, Uherský Brod, okres Uherské Hradiště

Počet nalezených nemovitostí: 9
Řadit od:
Pronájem
Uherský Brod, Moravská

S výhradním souhlasem majitele nabízíme k pronájmu reklamní plochu s možností umístění plachty či jiného reklamního bilboardu. Prostor se nachází na štítové zdi nemovitosti a je velmi dobře viditelný z frekventované křižovatky, která slouží jako příjezd do centra města. Velikost plochy je cca 2x4 m.

1.500,- Kč/měsíc
Pronájem
Uherský Brod, Moravská

S výhradním souhlasem majitele nabízíme k pronájmu reklamní plochu s možností umístění plachty či jiného reklamního bilboardu. Prostor se nachází na štítové zdi nemovitosti a je velmi dobře viditelný z frekventované křižovatky, která slouží jako příjezd do centra města. Velikost plochy je cca 3x5 m.

2.500,- Kč/měsíc
Pronájem bytu 3+1
Uherský Brod

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k pronájmu podkrovní byt dispozičně 3+1 s balkonem, ve 4.patře bez výtahu v klidné části Uherského Brodu. Byt je vybaven nábytkem, kuchyňskou linkou, ledničkou a pračkou. Byt má klimatizaci, předokenní rolety, plastová okna. Parkování je možné u domu. V bezprostřední blízkosti se nachází dětské hřiště.

15.000,- Kč/měsíc
Pronájem bytu 3+1
Uherský Brod, Komenského

Pronájem, byt 3+1, Uherský Brod

14.500,- Kč/měsíc
Pronájem obchodu
Uherský Brod, Moravská

S výhradním souhlasem majitele nabízíme k pronájmu velmi výhodně situované komerční prostory, v současné době sloužící jako prodejna se skladem. Budova, ve které se nachází je umístěna na velmi frekventované cestě, jednán se o jeden z hlavním příjezdů na náměstí. Prostory prodejny jsou v přízemí, k dispozici je velká prosklená výloha. Sociální zázemí a menší kuchyňka jsou rovněž k dispozici.

11.500,- Kč/měsíc
Pronájem obchodu
Uherský Brod, Dolní Valy

Pronájem komerční Obchodní prostory, 200m2,Uherský Brod

20.000,- Kč/měsíc
Pronájem bytu 1+1
Uherský Brod, Revoluční

S pověřením majitele vám nabízíme k pronájmu hezký, útulný byt 1+1 v Uherském Brodě, okr. Uherské Hradiště. Byt, který nabízíme k pronájmu o velikosti 1+1 a s obytnou podlahovou plochou cca 40 m2, se nachází ve 2.NP panelového domu. Byt je po částečné rekonstrukci (kuchyně, zděná koupelna a samostatné WC s umyvadlem, …) K bytu náleží prostorná lodžie s výhledem do okolí. Dále sklepní kóje, která

13.000,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Uherský Brod

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v centru města Uherský Brod. Dům, ve kterém se prostory nacházejí je na ulici Bří Lužů s výbornou přístupností.  Prostory jsou ve 3 NP. Velikosti: 27m2 s terasou, 12m2,- tyto prostory lze propojit. Další je 33m2 a 14m2. Vhodné pro umístění kanceláří, ordinace nebo provozovny služeb obyvatelstva. Kanceláře jsou bez vybavení, ve výborném stavu. Volné ihned.  . .

5.017,- Kč/měsíc, (700,-Kč/m2/rok)
Pronájem kanceláře
Uherský Brod, Masarykovo nám.

Pronájem kanceláře v centru Uherského Brodu

12.500,- Kč/měsíc