Popis nemovitosti
Nabízíme Vám ke koupi zděnou rekreační chatu ve velmi oblíbené turistické destinaci, kde je zaručena relaxace v přírodě v klidné části rekreační oblasti s dobrou dostupností k vodní ploše či vybavenosti obce.
Jedná se o chatu s dispozicí 2+KK, garáží, prostornou terasou a lodžií s výhledem do okolí.
Chata je přízemní s obytným podkrovím. Má přípojku elektřiny, vody a aktuálně je v procesu přípojka veřejné kanalizace. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, krb v obývacím pokoji a zároveň elektrické přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, který se nachází v koupelně.
V letech 2017-2019 proběhly následující modernizace: nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem i místem na pračku, rozvody vody v plastu, krytina podlah, nová prostorná terasa navazující na obytný pokoj, nátěr plechové střechy, nové WC a ručně ovládaná markýza.
Dispozice chaty je následující: přízemí - vstupní chodba (2,4 m2), samostatné WC (1,5 m2), chodba s kamny na tuhá paliva (5,9 m2), koupelna (5,9 m2), kuchyně s obývacím pokojem a krbem (12,5 m2), navazující terasa (18,2 m2).
Podkroví - pokoj sloužící jako ložnice se čtyřmi lůžky (12,6 m2) s lodžií (6,2 m2). V suterénu se nachází garáž (15,2 m2). Celková užitná plocha chaty včetně příslušenství tedy činí 80 m2.
Pozemek, na kterém se chata nachází, je ve vlastnictví obce a platí se zde velmi symbolický roční nájem za užívání pozemku.
Městys Jedovnice se nachází cca 25 km severně od Brna. Žije zde přibližně 3 000 obyvatel. Poskytuje širokou občanskou vybavenost i společenský a kulturní život. Nachází se MŠ, ZŠ i SŠ, restaurace, obchody, zdravotní zařízení, lékárna, veterinární ordinace…Sportovcům nabízí hřiště, tenisové kurty nebo minigolf. Díky 5 rybníkům jsou rájem pro milovníky vodních sportů. Největším z rybníků je Olšovec, známý vyhlášeným výlovem, langošárnou a dalšími občerstvovacími zařízeními. Mimo jiné se na Olšovci každoročně pořádá HydroGP - mistrovství světa motorových člunů. Okolní příroda nabízí nespočet možností výletů ať už pro pěší či po cyklostezkách, cyklotrailech, se startem v kempu, bývá zde i možnost paddleboardingu na laně a mnoho dalšího.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.