V nabídce 45 120 nemovitostí od 952 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
reality VAŠATOVÁ s.r.o. nabízí

Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy)

Hradec Králové - , Pitrova

foto 1 z 25

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o dvou bytových jednotkách (2+1, 4+1 s balkonem do vnitrobloku) v centru města Třebechovice pod Orebem. K domu patří vybetonovaný dvorek s kůlnou sloužící jako úložný prostor a malý sklípek. Město leží 13 km od Hradce Králové.

Dům byl postaven kolem roku 1925. Dům sice neodpovídá nejnovějším trendům, ale vše je plně funkční a lze zde okamžitě bydlet. V posledních letech dům prošel částečnou rekonstrukcí, byl podříznutý z přední i zadní strany. Obvodové zdivo je z cihel. Okna jsou špaletová. Elektřina je v hliníku. Vodovodní trubky v přízemí i v prvním patře jsou plastové. Stropy jsou trámové. Střecha je z pálených tašek, z přední strany domu jsou nové tašky značky Bramac (cca 2004), ze strany dvorku jsou nové latě, střecha je přeložená, zůstaly původní tašky, špatné byly vyměněny.

Dispozice domu: přízemí (2+1), 1. patro (4+1). V přízemí jsou betonové podlahy, v pokojích, v koupelně a na WC je položená dlažba. V prvním patře je beton (na něm lino), v obývacím pokoji je dřevěná podlaha.

Dům je napojen na vodu, kanalizaci, elektřinu a plyn. Odpadní voda je svedena do kanalizace. Dům je vytápěn plynovým kotlem. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem v létě. U bojleru je možnost přepnout na ohřev plynem (používané v zimě, když se topí plynovým kotlem).

Celková plocha pozemku je 258 m2. Pozemek je oplocený. Přístup do domu je z hlavní silnice přes chodník. Vydlážděný dvorek je do vnitrobloku a je zde poměrně klid. V prvním patře z balkonu je příjemný výhled na Oreb.

Lokalita: Penny - 1 min pěší chůzí; centrum města – 1 min.; vlaková zastávka – 11 minut chůzí.
Město Třebechovice pod Orebem má plnou občanskou vybavenost (ZŠ, MŠ, ZUŠ, knihovna, fotbalový stadion, koupaliště, zimní stadion, potraviny, lékaři atd.). Vše důležité je v docházkové vzdálenosti od domu. Ve městě se nachází železniční stanice, která zajišťuje přímé spojení do HK, Chlumce nad Cidlinou, Chocně, Letohradu a Solnice. Je zde i několik autobusových zastávek, které zajišťují osobní dopravu mezi Třebechovicemi a okolními obcemi.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníSilnice
ParkováníParkování na ulici
,
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěPlyn
Zdroj vodyVeřejný vodovod
Typ konstrukceZděná

Nemovitost prodává

Markéta Vašatová
Kontaktovat prodejce

Nabízí realitní kancelář

reality VAŠATOVÁ s.r.o.

reality VAŠATOVÁ s.r.o.

Veverkova 1343
Hradec Králové
50002

Cena: 4.390.000 Kč
Poslat dotaz k nemovitosti
Spočítejte si výši hypotéky
Zastavěná plocha: 258 m2
Obytná plocha:230 m2
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:258 m2
Datum vložení:17. února 2025
Energetická náročnost budovyG - (?)

Další nemovitosti této realitní kanceláře

Rodinný dům, Městský RD

K prodeji
2.790.000 Kč
Rodinný dům, Městský RD

K prodeji
7.390.000 Kč

Podobné nemovitosti