Nové reality k dražbě od realitních kanceláří v okrese Brno-město

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
5 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Nabízíme soubor pozemků o velikosti 12.065 m2 (parcely č. 539/8, 539/54, 539/55, k.ú. Přízřenice),  ve vysoce exponované komerční lokalitě...

Vloženo 3. 9. 2026
Cena:
120 000 000 Kč
Lipová

Předmětem dražby jsou nemovité věci ve vlastnictví statutárního města Brna: - pozemek p.č. 403/1 zahrada o výměře...

Vloženo 17. 8. 2026
Cena:
31 200 000 Kč
Nejedlého

Předmětem elektronické dražby jsou následující nemovité věci ve vlastnictví statutárního města...

Vloženo 30. 7. 2026
Cena:
7 040 000 Kč
Nejedlého

Předmětem elektronické dražby jsou následující nemovité věci ve vlastnictví statutárního města...

Vloženo 22. 7. 2026
Cena:
6 870 000 Kč
Nejedlého

Předmětem elektronické dražby jsou následující nemovité věci ve vlastnictví statutárního města...

Vloženo 22. 7. 2026
Cena:
5 540 000 Kč