Nové reality v okrese Frýdek-Místek, strana 24

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
658 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
nám. Míru

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o dispozici dvou místností, situovaný v přízemí budovy s přímým vstupem z ulice i z přilehlého parkoviště. Prostor...

Vloženo 3. 1. 2026
Cena:
4 490 Kč za měsíc
nám. Míru

Text inzerátu: Nabízíme k pronájmu útulnou kancelář situovanou ve 2. nadzemním podlaží administrativní budovy v klidné, staré části města Třinec. Tento...

Vloženo 3. 1. 2026
Cena:
3 490 Kč za měsíc
nám. Míru

Nabízíme k pronájmu útulnou kancelář situovanou ve 2. nadzemním podlaží administrativní budovy v klidné části města Třinec. Tento prostor je ideální volbou...

Vloženo 3. 1. 2026
Cena:
3 190 Kč za měsíc

Nabízíme exkluzivně prodej výjimečné nemovitosti o dispozici 6+1, která se nachází na rozlehlém pozemku o výměře 7 143 m2 v obci Žermanice...

Vloženo 18. 2. 2026
Cena:
35 000 000 Kč

Nabízíme k pronájmu zcela nové nebytové prostory situované naproti budovy obchodního centra Oceán. Prostory se nacházejí v bytovém domě po kompletní rekonstrukci...

Vloženo 22. 12. 2025
Cena:
5 500 Kč za měsíc
Slezská

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, slunný byt v osobním vlastnictví, o dispozici 3+kk s garážovým stáním a lodžií, o celkové výměře 72 m + garážové stání...

Vloženo 22. 12. 2025
Cena:
5 900 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme investiční příležitost v podobě koupě pozemku v obci Soběšovice (okr.FM), místní části Pítrov. Pozemek je obdélníkového...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
500 000 Kč

Nabízíme k prodeji čtyři stavební parcely, které jsou dle územního plánu určeny pro výstavbu rodinných domů: pozemek „A“ – 1 444 m², cena 1 599...

Vloženo 18. 12. 2025
Cena:
1 999 000 Kč
Příborská

Mám pro Vás k pronájmu skladovací prostory v Chlebovicích na ulici Příborská, připraveny k okamžitému užívání.- výměra 50 m2 s rozměry 10,3x4,8...

Vloženo 18. 12. 2025
Cena:
13 000 Kč za měsíc

Nabízíme k prodeji moderní rodinný dům v jedné z nejprestižnějších lokalit České republiky – v Čeladné, přímo v srdci Beskyd. Tato nemovitost představuje...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
10 990 000 Kč
Slezská

Nabízíme Vám ke koupi útulnou chatu situovanou v klidné a vyhledávané zahrádkářské osadě v obci Řepiště. Nemovitost představuje ideální místo pro odpočinek...

Vloženo 18. 12. 2025
Cena:
1 290 000 Kč
Gogolova

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s možností bezbariérového vstupu o dispozici 1+1 na ul. Gogolova ve Frýdku. Byt nabízí prostorný samostatný neprůchozí...

Vloženo 15. 12. 2025
Cena:
Cena na dotaz

Pokud hledáte bydlení na horách, v místě, kde dobře dojedete i v zimě a zároveň tam postavíte pěkný rodinný dům, mám pro vás vcelku jedinečnou možnost....

Vloženo 15. 12. 2025
Cena:
4 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji lesní pozemek v obci Morávka, část příjezdové komunikace Lesy ČR a část vlastní cesta. Les vhodný jako investice, možnost částečné...

Vloženo 11. 12. 2025
Cena:
973 490 Kč
Pionýrů

Hledáte vlastní bydlení nebo chytrou investici ve Frýdku-Místku? Právě pro Vás mám ke koupi byt 1+1 o výměře 42 m2 na oblíbené ulici Pionýrů....

Vloženo 10. 5. 2026
Cena:
3 990 000 Kč
Na Vyhlídce

Hledáte prostorné bydlení ve Frýdku-Místku? Tento byt 2+kk na ulici Na Vyhlídce je pro vás ideální volbou! Disponuje balkonem s úžasným výhledem, má celkem...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Kopernikova

Hledáte moderní místo pro své podnikání? V Třinci na ulici Koperníkově Vám nabízím zrekonstruované komerční prostory s celkovou výměrou cca 150 m²....

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
250 Kč za m²/měsíc

Toužíte vlastnit kus lesa, kde klid a soukromí je na denním pořádku? Představujeme soubor lesních pozemků v malebné Morávce u FrýdkuMístku o celkové...

Vloženo 9. 12. 2025
Cena:
600 000 Kč

Nabízíme k pronájmu plně zařízený autoservis o velikosti 120 m², který se nachází v zateplené budově s opravenou střechou v Řepištích. Prostor je...

Vloženo 8. 12. 2025
Cena:
30 000 Kč za měsíc
Lískovecká

Nabízíme k prodeji prostorný byt o velikosti 2+1 s lodžií, který se nachází na ulici Lískovecká ve Frýdku-Místku. Tento příjemný byt v osobním vlastnictví...

Vloženo 7. 12. 2025
Cena:
3 590 000 Kč