Velké reality v okrese Karviná, strana 26

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
606 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Lešetínská

Dlouhodobě pronajmeme víceúčelovou budovu o zastavěné ploše 344 m2 s vlastním parkováním a s možností pronájmu venkovních skladovacích prostor...

Vloženo 27. 2. 2026
Cena:
30 000 Kč za měsíc

Hledáte místo, kde si postavíte rodinný dům bez zbytečného stresu a s dostatkem prostoru pro děti i zahradu? Tento stavební pozemek o výměře 1007 m²...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
2 200 000 Kč
Čs. armády

Nabízíme pronájem paletových skladovacích míst v hlídaném a uzavřeném areálu v Bohumíně, na ulici Čs.Armády, v blízkosti nádraží, s výbornou dopravní...

Vloženo 27. 2. 2026
Cena:
Cena na dotaz

Moderní novostavba u Těrlické přehrady – váš nový domov podle vlastních představ! Chcete bydlet moderně, úsporně a hlavně bez kompromisů? Tady to máte....

Vloženo 12. 8. 2025
Cena:
6 690 000 Kč
Josefa Holuba

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu?Nabízíme k prodeji pozemky p.č. 5224 a 5225 v k.ú. Petřvald u Karviné o celkové výměře 1 495 m2.Dle...

Vloženo 24. 2. 2026
Cena:
1 989 845 Kč

Nabízím ke koupi stavební pozemek o výměře 1 228 m² v klidné části obce Dětmarovice. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu a součástí nabídky...

Vloženo 4. 8. 2025
Cena:
1 700 000 Kč
Kpt. Jaroše

Nabízím k prodeji družstevní byt o dispozici 3+1 a výměře 57,2 m² v jedné z dlouhodobě nejžádanějších částí Orlové – Lutyně. Tato nabídka vyniká...

Vloženo 3. 3. 2026
Cena:
1 690 000 Kč

Nabízíme ke koupi pozemek p. č. 2477/5 o výměře 649 m2, který se nachází v katastrálním území Horní Suchá.Dle platného územního plánu je pozemek...

Vloženo 10. 2. 2026
Cena:
51 920 Kč
Josefa Holuba

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu?Nabízíme k prodeji pozemky p.č. 5268, 5270 a 5271 v k.ú. Petřvald u Karviné o celkové výměře 842 m2.Dle...

Vloženo 24. 2. 2026
Cena:
1 120 702 Kč
Alešova

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o výměře cca 110 m², kolaudovaný jako restaurace / hospoda, nacházející se v samotném centru města Bohumín....

Vloženo 16. 9. 2025
Cena:
18 000 Kč za měsíc

BO! Vám exkluzivně nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek o výměře 1274 m² městské části Poruba u Orlové. K pozemku se prodává i příjezdová...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
1 599 000 Kč
Lešetínská

Dlouhodobě pronajmeme prostory pro obchod, skladování nebo drobnou výrobu o výměře 120 až 442 m2 s vlastním parkováním a s možností pronájmu...

Vloženo 15. 3. 2026
Cena:
90 Kč za m²/měsíc
Na Dolanech

Hledáte naprosto hotový pozemek připravený pro okamžitou výstavbu? Ano, tohle je právě TEN pozemek s elektřinou, vodou i kanalizací vedenou přímo na pozemku!!!...

Vloženo 16. 2. 2024
Cena:
3 750 000 Kč
Bezručova

Nabízíme k prodeji soubor pozemků p.č. 565, 566, 567, 568, 569, 570 a 1314 v k.ú. Orlová o celkové výměře 2 655 m2. Dle územního plánu města...

Vloženo 1. 3. 2026
Cena:
2 147 863 Kč
Borovského

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 1+1 s balkonem na žádané ulici Borovského v Karviné. Byt disponuje velkým obývacím pokojem, kde se pohodlně vejde rozkládací...

Vloženo 10. 4. 2026
Cena:
6 400 Kč za měsíc

Nabízíme k prodeji pěknou garáž v Orlové Porubě. Garáž je suchá, má betonovou podlahu, betonový strop, před pár lety nová střešní krytina a pěkné plechové...

Vloženo 20. 3. 2026
Cena:
380 000 Kč
Závodní

Nabízíme ke koupi soubor stavebních pozemků parc. č. 583, 589, 592, 594/1, 596 a 597 o celkové výměře 12 324 m2, nacházejících se v katastrálním...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
11 929 632 Kč
Polní

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+kk se zasklenou lodžií na oblíbeném místě v Orlové-Lutyni na ul. Polní. Dům je po celkové...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
5 900 Kč za měsíc
Mendelova

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a dobře dispozičně řešený byt 1+1 s balónem o celkové ploše 42 m2, který se nachází ve 3. patře panelového...

Vloženo 8. 5. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc

Hledáte ideální místo pro stavbu rodinného domu?Máme pro vás skvělou příležitost.Nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Doubrava u Orlové, která kombinuje...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
1 709 730 Kč