Skladové prostory Mladá Boleslav

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
25 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Pronájem skladu, výrobních prostor 2923 m² Mladá Boleslav, Bezděčín. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme existující industriální prostory...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Jaselská

Celková čistá užitná plocha prostor 873 m2 (bez započtení zdiva a příček), pozemek cca 1 400 m2, 14 vlastních parkovacích stání...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
38 000 000 Kč

Pronájem skladu, výrobních prostor 1790 m² Mladá Boleslav, Bezděčín. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme existující industriální prostory...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Vinecká

Nabízíme Vám pronájem skladových prostor o přibližné výměře 161,9 m2, situovaného v přízemí areálu historického objektu v obci Mladá Boleslav...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
7 990 Kč za měsíc
Vinecká

Nabízíme Vám pronájem skladových prostor o přibližné výměře 196,7 m2, situovaného v přízemí areálu historického objektu v obci Mladá Boleslav...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
7 990 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu skladové a výrobní prostory, které se nacházejí v Josefově Dole u Mladé Boleslavi. Areál je umístěn v blízkosti dálnice D10.K dispozici...

Vloženo 14. 4. 2026
Cena:
110 Kč za m²/měsíc
U přejezdu

Nabízíme k pronájmu variabilní skladové nebo výrobní prostory o výměře 288 m2 s moderními přilehlými kancelářemi a zázemím o velikosti 182...

Vloženo 27. 3. 2026
Cena:
90 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu nově postavenou obchodně-skladovou jednotku ve stavu shell & core, připravenou k individuálnímu dokončení dle potřeb nájemce. Objekt...

Vloženo 19. 3. 2026
Cena:
Cena na dotaz

Vloženo 19. 3. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Vinecká

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout možnost pronájmu skladových prostor, situovaných v areálu historického objektu v obci Mladá Boleslav – Čejetičky....

Vloženo 20. 2. 2026
Cena:
5 000 Kč za měsíc
Vinecká

Nabízíme Vám pronájem nebytového prostoru o výměře 72 m2, situovaného v přízemí areálu historického objektu v obci Mladá Boleslav – Čejetičky....

Vloženo 16. 2. 2026
Cena:
5 990 Kč za měsíc
Regnerova

Nabízíme k pronájmu skladové prostory o výměře 300 m2 v zabezpečeném areálu firmy Agrozet v Mladé Boleslavi. Do objektu je zavedena elektřina...

Vloženo 13. 2. 2026
Cena:
100 Kč za m²/měsíc
Pražská

CTPark Mladá Boleslav II se nachází nedaleko dálnice E65, 50 km od Prahy, nedaleko německých a polských hranic. Tradiční automotive lokalita - nachází...

Vloženo 26. 1. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Vinecká

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout pronájem skladového prostoru o výměře 26 m2, situovaného v areálu historického objektu v obci Mladá Boleslav...

Vloženo 2. 1. 2026
Cena:
2 500 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem komerčních prostor o velikosti 3 553 m² - BEZ PROVIZE. Tyto prostory jsou ideální pro lehkou výrobu, logistiku nebo skladování....

Vloženo 4. 9. 2025
Cena:
Cena na dotaz

BEZ PROVIZENabízíme k pronájmu moderní skladovací prostory ve vysokém standardu v průmyslové zóně u Mladé Boleslavi přímo u dálnice D10, která vás spojí...

Vloženo 31. 7. 2025
Cena:
Cena na dotaz

BEZ PROVIZE Nabízíme k pronájmu moderní skladovací prostory ve vysokém standardu v průmyslové zóně Bezděčín u Mladé Boleslavi přímo u dálnice D10, která...

Vloženo 21. 7. 2025
Cena:
Cena na dotaz

Vloženo 21. 7. 2025