Luxusní reality od realitních kanceláří Jílové u Prahy

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
22 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 17 441 m2 v lokalitě Jílové u Prahy, situovaný v bezprostřední blízkosti budoucího přímého...

Vloženo 28. 1. 2026
Cena:
24 490 000 Kč

Prodám nízkoenergetický rodinný dům s dispozicí 7+1 v krásné lokalitě Jílové u Prahy.Tento rodinný dům s podlahovou plochou 200 m2 je určen...

Vloženo 16. 1. 2026
Cena:
15 869 650 Kč

Moderní rodinný dům 5+kk, 161 m, velký pozemek 1 232 m novostavba v krásné lokalitě u Prahy. Hledáte moderní, úsporné a přitom pohodové bydlení pro...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
14 297 000 Kč

Rodinný dům 5+kk, 143 m, pozemek 1 231 m novostavba v krásné lokalitě u Prahy. Hledáte moderní, úsporné a pohodové bydlení v přírodě, ale přitom s dobrou...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
13 997 000 Kč
Jana Morávka

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý mezonetový byt o dispozici 3+kk 115m2, s terasou 17m2 a třemi garážemi 78m2, situovaný...

Vloženo 9. 5. 2026
Cena:
13 850 000 Kč
Pražská

Hledáte klidné bydlení jen kousek od Prahy, kde si můžete užít prostor, soukromí a kontakt s přírodou? Tento moderní byt 3+kk by mohl být přesně pro vás....

Vloženo 11. 3. 2026
Cena:
9 806 000 Kč
Karlova

Nabízíme Vám rodinný dům, který spojuje klid venkova s výbornou dostupností do Prahy. Nachází se v tiché části Jílového u Prahy, v ulici Karlova, kde...

Vloženo 7. 4. 2026
Cena:
8 900 000 Kč
Pražská

Hledáte klidné bydlení jen kousek od Prahy, kde si můžete užít prostor, soukromí a kontakt s přírodou? Tento moderní byt 2+kk by mohl být přesně pro vás....

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
8 069 000 Kč
Pražská

Nabízíme vám byt o dispozici 2+kk s užitnou plochou 52 m2, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží novostavby v rezidenčním projektu Terasy...

Vloženo 16. 2. 2026
Cena:
7 822 000 Kč

Nabízíme na prodej obchodní prostor na pozemku 577 m2 v Radlíku u Jílové u Prahy. Objekt sloužil dříve jako prodejna s vlastním zázemím (o...

Vloženo 7. 1. 2026
Cena:
7 490 000 Kč
Pražská

Hledáte klidné bydlení jen kousek od Prahy, kde si můžete užít prostor, soukromí a kontakt s přírodou? Tento moderní byt 1+kk by mohl být přesně pro vás....

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
7 286 000 Kč
Pražská

Nabízíme vám byt o dispozici 1+kk, který se nachází v prvním nadzemním podlaží novostavby v rezidenčním projektu Terasy Radlík, v klidné části Radlíku...

Vloženo 11. 3. 2026
Cena:
7 286 000 Kč
Husova

Nabízím k prodeji byt 3+1 v klidné části města Jílové u Prahy, ulice Husova. Byt se nachází v přízemí bytového domu a jeho celková plocha činí 74,04 m2...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
6 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji soubor pozemků nacházejících se v obci Jílové u Prahy , část Kabáty. Jedná se o soubor pozemků o celkové ploše 13.754 m2....

Vloženo 9. 3. 2026
Cena:
4 499 000 Kč

Prodej celoroční chaty 56m2 u Jílové u Prahy v klidné části obce Luka pod Medníkem určené k rekreaci. Chata se zastavěnou plochou 56m2...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
2 600 000 Kč

Prodej tří pozemků o celkové výměře 17.829 m2, které se nacházejí v katastrálním území Jílové u Prahy v okrese Praha západ. Pozemek označený...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
1 408 491 Kč

K pronájmu nabízíme rozsáhlý komplex výrobně-skladových hal o celkové výměře přibližně 2 700 m², který se nachází v průmyslové části Jílového u Prahy...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
66 Kč za m²/měsíc
Masarykovo náměstí

Hala : 200 až 1200 m2 Cena : 79,-Kč/m2/měsíc + služby ----------------------------------------------------------------------------...

Vloženo 14. 2. 2025
Cena:
79 Kč za m²/měsíc
Rudných dolů

Nabízíme k pronájmu prostorný mezonetový byt 3+kk v Jílovém u Prahy. Byt se nachází v cihlovém domě o rozloze 76 m2 a rozkládá se do dvou podlaží....

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc
Masarykovo náměstí

Nabízím k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře cca 39 m, situované v centru Jílového u Prahy, Masarykovo náměstí. NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI....

Vloženo 24. 4. 2026
Cena:
9 000 Kč za měsíc