Nově v nabídce: reality od realitních kanceláří Kosmonosy

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
28 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 3 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 10. 4. 2026
Cena:
11 209 530 Kč

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 8 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 24. 4. 2026
Cena:
10 751 320 Kč

REZERVOVÁNO Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 9 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi....

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
10 999 000 Kč

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 14 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
12 071 110 Kč

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 6 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 24. 4. 2026
Cena:
11 950 110 Kč

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 21 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
12 999 000 Kč

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 1 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
13 281 110 Kč

Představuji k prodeji nově vznikající novostavbu rodinného domu č. 16 v rámci projektu Domy pod platany v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kompletní informace...

Vloženo 9. 1. 2026
Cena:
12 056 530 Kč
Stakorská

Rodinný dům v Kosmonosech, který dává smysl pro skutečný život Hledáte dům, kde má rodina dostatek prostoru, soukromí, klid a zároveň pohodlnou dostupnost...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
11 750 000 Kč
Boleslavská

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu kancelář o podlahové ploše 20,8 m², která se nachází v administrativním objektu společnosti TRANSCENTRUM v Boleslavské...

Vloženo 20. 5. 2026
Cena:
6 292 Kč za měsíc

Prodej pozemku s rekreační chatou, Kosmonosy – č. parc.: 1578/118, cena 1 299 000 Kč Nabízíme k prodeji pozemek s rekreační stavbou na atraktivní adrese...

Vloženo 24. 2. 2026
Cena:
1 299 000 Kč
Víta Nejedlého

Nabízím pronájem komerčních prostor s parkováním o velikosti 726 m2 v klidové části města Kosmonosy u Mladé Boleslavi. Objekt, který byl dosud...

Vloženo 19. 3. 2026
Cena:
93 600 Kč za měsíc
Víta Nejedlého

Nabízím pronájem komerčních prostor o velikosti 2500 m2 v klidové části města Kosmonosy u Mladé Boleslavi. Objekt, který byl dosud využíván...

Vloženo 18. 3. 2026
Cena:
62 500 Kč za m²/měsíc
Debřská

Dovolte mi nabídnout k prodeji multifunkční rodinný dům v přímém centru obce Kosmonosy, jež jsou přilehlé k městu Mladá Boleslav. Toto strategické umístění...

Vloženo 10. 4. 2026
Cena:
10 500 000 Kč
Průmyslová

Pronájem kanceláří v ulici Průmyslová, Kosmonosy, Mladá Boleslav. Slušný a seriózní pronajímatel se zájmem dlouhodobého pronájmu. Nabízíme k pronájmu...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
5 800 Kč za měsíc
Průmyslová

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
5 700 Kč za měsíc

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízím ke koupi chatku v žádané zahrádkářské osadě v obci Kosmonosy. Chatka se nachází na samém okraji osady v těsné...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
2 400 000 Kč
Budovatelská

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou na pozemku o celkové výměře 638 m² v klidné rezidenční části obce Kosmonosy, jen několik...

Vloženo 12. 3. 2026
Cena:
8 490 000 Kč
Debřská

Najít byt, který kombinuje prostor, klid, parkování a ještě k tomu zahradu, je dnes v této lokalitě spíše výjimkou než pravidlem.Právě takovou příležitost...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
6 490 000 Kč

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji prostorný patrový rodinný dům o dispozici 5+1, 175 m2 nacházející se na pozemku o velikosti 764 m2...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
6 500 000 Kč