Velké reality Praha 5, strana 31

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
1 031 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Barrandovská

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem nového bytu 4+kk v prémiové rezidenci na Barrandovských terasách.Dominantní polohu nad Vltavou s nezaměnitelným...

Vloženo 20. 5. 2026
Cena:
59 500 Kč za měsíc
Janáčkovo nábřeží

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme kancelářské prostory o velikosti 3+1, 120 m2 na Praze 5 - Smíchov - Janáčkovo nábřeží. Jedná se o bytovou...

Vloženo 20. 5. 2026
Cena:
38 000 Kč za měsíc
Prusíkova

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v obchodním centru Velká Ohrada, po kompletní rekonstrukci budovy v roce 2016. Prostory jsou k dispozici od 1. 1....

Vloženo 24. 11. 2025
Cena:
30 717 Kč za měsíc
Karla Engliše

Nabízíme pronájem zařízených moderních kanceláří v projektu Anděl Media Centrum na Andělu, Praha 5.K dispozici:plocha: 740m2 - 1000 m2,...

Vloženo 14. 4. 2026
Cena:
431 Kč za m²/měsíc
Plzeňská

Realdomus exkluzivně zprostředkuje prodej prostorného a světlého bytu 3+kk o ploše 82 m², který se nachází v Plzeňské ulici 49 na Praze 5. Byt je...

Vloženo 23. 5. 2026
Cena:
10 890 000 Kč
Na Výrovně

Hledáte dokonalou rovnováhu mezi moderním městským komfortem a promyšleným využitím prostoru, ke kterému náleží prostorná lodžie, ze které se dostanete...

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
6 850 000 Kč
Minerální

Stavební pozemek o celkové výměře 435 m2 se nachází v katastrálním území Radotín a je dle územního plánu veden v ploše OB – čistě obytné, určené...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
8 608 650 Kč
Devonská

Hledáte klidné bydlení s rychlou dostupností do centra a zároveň blízko přírody?Nabízíme útulný, plně zařízený byt 2+kk v novostavbě v Praze 5 – Hlubočepy.Byt...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
20 900 Kč za měsíc
Za Mototechnou

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o výměře 91,3 m² v lokalitě Praha 5 - Stodůlky, ulice Za Mototechnou. Prostor se nachází v 1.patře administrativní...

Vloženo 1. 4. 2026
Cena:
200 Kč za m²/měsíc
Na Homolce

Hledáte prostorný a moderní byt pro rodinu nebo pár v klidné části Prahy? Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku! Nabízíme k pronájmu mezonetový byt o...

Vloženo 7. 4. 2026
Cena:
30 500 Kč za měsíc
Na Výrovně

Nabízím ke koupi moderní byt 1+kk o velikosti 37 m2 v osobním vlastnictví, nacházející se na adrese Na Výrovně, Praha. Byt je situován ve 2....

Vloženo 9. 5. 2026
Cena:
6 940 000 Kč
Ondrákové

K pronájmu nabízíme moderní a plně vybavený byt 2+kk o velikosti 55 m² (včetně balkonu), situovaný ve 4. patře novostavby z roku 2023 v lokalitě...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
23 000 Kč za měsíc
K Homolce

Pozemek je k prodeji vč. kompletně zpracovaného projektu na rekonstrukci původní chaty na dřevostavbu se statusem rekreačního objektu. V okolí je většina...

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
4 090 000 Kč
Pekařská

Nabízíme k pronájmu komerční prostory typu kanceláře, nacházející se v atraktivní lokalitě na ulici Pekařská v části obce Jinonice, Praha 5. Tyto prostory...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
7 248 Kč za měsíc

V rámci developerského projektu Rezidence Marina Zbraslav nabízíme k prodeji komerční prostory o podlahové ploše 115m2. Tento unikátní komerční...

Vloženo 4. 9. 2025
Cena:
14 400 000 Kč
Kováříkova

Nabízíme světlý byt 2+kk/B s ideální dispozicí ve 4. patře domu s výtahem z roku 2005 v blízkosti Prokopského údolí v Kaskádách III. na Barrandově. Byt...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
7 790 000 Kč
Nad Bertramkou

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 s dvěma lodžiemi, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu bez výtahu. Byt disponuje...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
22 000 Kč za měsíc
K Fialce

V prestižní čtvrti Prahy 13 - Stodůlky nabízíme pronájem plně zrekonstruovaného rodinného domu se dvěma koupelnami a prostornou zahradou.V přízemí domu...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
56 000 Kč za měsíc
Staropramenná

Nadstandardní byt 2+kk s velkorysými úložnými prostory v Rezidenci Staropramenná nabízí komfortní bydlení v klidném prostředí, a přitom v centru Smíchova.Dispozice...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
14 310 950 Kč
Randova

Pronájem krásného bytu 1+kk 38 m2/PS/S, ul. Randova, Praha 5 - Smíchov. Soccer Reality vám zprostředkuje pronájem bytu 1+kk, 38 m2/PS/S,...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
18 000 Kč za měsíc