Prodej bytu 2+1 52 m², Chomutovská, Kadaň
1 910 000 Kč
G
Včetně provize, finančního a právního servisu
Popis nemovitosti
Prodej bytu 2+1, 52 m² + lodžie, sklep – ideální investice i bydlení
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 a celkové ploše 52 m², doplněný o lodžii (4 m²) a sklepní kóji. Byt se nachází v prvním patře zatepleného panelového domu v dobře dostupné lokalitě.
Byt je po částečné rekonstrukci a je vhodnou investiční příležitostí.
Dispozice bytu nabízí prostornou předsíň, koupelnu s keramickým obkladem, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem a sprchovou vaničkou. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou do tvaru L se sklokeramickou varnou deskou, myčkou nádobí a pračkou, která je součástí prodeje.
Dva prostorné pokoje poskytují dostatek soukromí i pohodlí. Vstup na lodžii je z většího pokoje.
Výborná občanská vybavenost je samozřejmostí – v těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka, základní i mateřská škola, nemocnice, sportovní stadion, koupaliště a nákupní zóna.
Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice k pronájmu. Doporučuji osobní prohlídku!
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mi neváhejte zavolat.
Základní údaje
Dopravní spojení
Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Elektřina
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Konstrukce
Panelová
Balkóny
Lodžie
ID nemovitosti
413031
Datum vložení
včera
Vlastnictví
soukromé
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
57 m²
Plocha obytná
57 m²
Plocha užitná
52 m²
Plocha zastavěná
923 m²
Patro
1.
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná