Prodej bytu 2+1 49 m², Bratří Čapků, Příbram
3 490 000 Kč
C
k jednání, včetně služeb RK a právního servisu
Popis nemovitosti
Nabízíme k prodeji velmi útulný a slunný byt 2+1 v cihlovém domě ve 3. patře bez výtahu, na ulici Bratří Čapků v Příbrami. Byt má výměru 48,6 m$^2$ (dle technologie Matterport 50 m2) a je v původním, ale udržovaném stavu.
Tato nemovitost představuje skvělou investiční příležitost. Můžete ji ihned pronajímat, nebo si ji zrekonstruovat přesně podle svých představ a vytvořit si tak vysněné bydlení.
Lokalita bytu je jednoduše perfektní. Nachází se v klidné části města s veškerou občanskou vybaveností, hned vedle Náměstí 17. listopadu. V okolí je dostatek parkovacích míst i spousta zeleně. Kousek od domu se nachází klidová zóna Nový rybník, která vybízí k relaxaci a procházkám.
Díky výborné dopravní dostupnosti se dostanete kamkoliv potřebujete. Zastávka MHD je nedaleko a autobusové nádraží s přímými spoji do Prahy a Plzně je vzdáleno jen 5 minut chůze.
Shrnutí:
Typ bytu: 2+1
Výměra: 48,6 m2 (dle Matterportu 50 m2)
Podlaží: 3. patro bez výtahu
Stav: Původní, k rekonstrukci nebo okamžitému pronájmu
Lokalita: Klidná, s kompletní občanskou vybaveností
Doprava: Skvělá dostupnost MHD i meziměstské dopravy
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Základní údaje
Elektřina
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
21867
Datum vložení
včera
Vlastnictví
soukromé
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
50 m²
Plocha obytná
50 m²
Plocha užitná
49 m²
Plocha zastavěná
651 m²
Patro
3.
Energetická náročnost
C - Úsporná