Prodej bytu 4+1 75 m², Jiřího Franka, Benešov
4 880 000 Kč
G
RK Real PK
Dlouhá 730/35, Praha
Popis nemovitosti
Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt 4+1 se slunnou lodžií, sklepní kójí a možností dokoupení garáže přímo v domě.
Bytová jednotka o celkové ploše 74,5 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného domu. Dispozici tvoří čtyři neprůchozí pokoje, kuchyně, předsíň, šatna, koupelna, samostatné WC, spíž a jižně orientovaná lodžie. K bytu náleží sklep a možnost zakoupení garáže umístěné v přízemí domu.
Dům se nachází v klidné, slepé ulici v okrajové části města Benešov, kde panuje příjemná a poklidná atmosféra. Bezprostřední okolí domu tvoří nízká zástavba, zeleň a dětské hřiště, v těsném sousedství je také moderní mateřská škola a zastávka MHD. Parkování je možné v garáži, před ní nebo na nedalekém veřejném parkovišti.
Benešov nabízí výbornou občanskou vybavenost – školy, školky, lékařská zařízení, supermarkety, sportovní a kulturní zázemí, stejně jako přímé vlakové spojení a rychlé napojení na Prahu.
Byt je vyklizený a v původním stavu, což dává novému majiteli možnost upravit si jej zcela dle svých představ. Díky své dispozici, lokalitě a nízkým nákladům je vhodný jak pro vlastní pohodlné bydlení (například pro mladé rodiny), tak i jako výhodná investiční příležitost.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Základní údaje
Konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
2154169200
Datum vložení
před 10 dny
Vlastnictví
soukromé
Stav nemovitosti
Bezvadný
Plocha užitná
75 m²
Patro
1.
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Poloha na mapě
RK Real PK
Dlouhá 730/35, Praha