Prodej hotelu a penzionu 600 m², I, Jindřichův Hradec
Cena na dotaz
G
Tato nemovitost umožňuje vlastní nabídku ceny. Informace o ceně k jednání Vám rádi na dotaz sdělím
Popis nemovitosti
Prodej MULTIFUNKČNÍHO DOMU PENZIONU v klidné části centra Jindřichova Hradce s prostornou GARÁŽÍ a TERASOU.
Historický dům je v současné době využíván jako PENZION se zavedenou EXKLUZIVNÍ CUKRÁRNOU. Při vstupu do domu Vás uvítá vůně čerstvě připravených výrobků. Kromě cukrárny je v přízemí domu ještě kancelář, sociální zařízení pro provoz cukrárny a technické zázemí domu. V 1. patře se nacházejí 2 apartmány s vybavenou kuchyňkou a 3 další pokoje. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení. V podkroví je k dispozici prostorný byt.
Venkovní slunná terasa je využívána hosty od jara do podzimu. Velkorysá garáž, která se nachází pod venkovní terasou, nabízí hostům zázemí pro motocykly a kola.
Dům je vytápěn centrálním plynovým kotlem (podlahové topení v přízemí, radiátory v dalších podlažích). Ohřev vody je zajišťován elektrickým bojlerem.
Dům je nyní využíván jako krátkodobé ubytovací zařízení, nebytový prostor v přízemí pak jako cukrárna. Drobnými úpravami jej lze užívat také jako multifunkční dům, jak pro bydlení, tak pro podnikání se zázemím pro různé další služby (beauty salon, kadeřnictví, masáže, fyzioterapie atd.).
Jindřichův Hradec, jedno z nejstarších měst v ČR se nachází v blízkosti přírodního parku Česká Kanada, státní hranice s Rakouskem, Golfresortu Monachus v Nové Bystřici a lázeňského města Třeboň. Město i okolí nabízí bohatou kulturní činnost, cyklistické a turistické trasy, historické a přírodní zajímavosti.
Nabízený dům se nachází v historické části Jindřichova Hradce, 2 min. pěšky od Muzea Jindřichohradecka, Muzea fotografie a moderních obrazových médií, Domu Gobelínů, tradic a řemesel a Státního hradu a zámku.
Doporučujeme osobní prohlídku, pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Základní údaje
Cena nezahrnuje
Provize
Dopravní spojení
Vlak, MHD
Elektřina
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Konstrukce
Jiná
Inženýrské sítě
Plyn
Parkování
Garáž, Vlastní parkovací stání
ID nemovitosti
9-2023
Datum vložení
před 6 dny
Vlastnictví
soukromé
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha užitná
600 m²
Plocha nebytová
350 m²
Plocha zastavěná
175 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná