Prodej restaurace 48 m², nám. Přemysla Otakara II., České Budějovice
1 500 000 Kč
G
Popis nemovitosti
Hledáte prostory pro vinárnu, pivnici nebo menší gastro provoz přímo na náměstí v Českých Budějovicích? Pak jste na správné adrese.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji suterénní nebytový prostor o ploše 48 m², kolaudovaný pro provoz „Pivnice se zázemím“. V minulosti zde fungovala například vinárna.
Prostor tvoří dvě průchozí místnosti s krásnými klenbami, zázemí pro personál a toalety pro hosty – tedy kompaktní celek vhodný třeba pro útulnou vinárnu nebo bar s osobitou atmosférou.
Prostor si žádá nový impuls a rekonstrukci, díky které si ho nový majitel bude moci přetvořit podle svých představ. Dobrou zprávou je, že se jedná o menší jednotku, kde úpravy zvládnete i bez obří investice.
Nebytové prostory se nachází v suterénu budovy v jižní části náměstí Přemysla Otakara II., která prošla v roce 2011 rozsáhlou rekonstrukcí. Vstup do prostor je zajištěn chodbou uvnitř domu.
V této budově nabízíme také větší nebytový prostor (103 m²) vhodný pro restauraci nebo bar – najdete ho rovněž v naší nabídce.
Zaujala vás tato investiční příležitost? Neváhejte nás kontaktovat vyplněním poptávky v dolní části inzerátu. Domluvíme s vámi prohlídku a odpovíme na vaše otázky. Do 20 minut obdržíte odpověď s veškerými informacemi na e-mail, který uvedete. (Pokud vám e-mail nepřišel, zkontrolujte ještě nevyžádanou poštu.)
Základní údaje
ID nemovitosti
J11111
Datum vložení
před měsícem
Vlastnictví
soukromé
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha celková
48 m²
Plocha pozemku
48 m²
Plocha obytná
48 m²
Plocha užitná
48 m²
Plocha nebytová
48 m²
Plocha zastavěná
48 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná