Prodej louky 3 798 m², Dubnice
182 304 Kč
Popis nemovitosti
Nabízím k prodeji zemědělský pozemek ve výlučném vlastnictví, nacházející se v katastrálním území Dubnice pod Ralskem, obec Dubnice, okres Česká Lípa. Pozemek je zapsán na listu vlastnictví č. 653 a jedná se o parcelu č. 2775/2, vedenou jako trvalý travní porost.
Celková výměra pozemku je 3 798 m a celý tento rozsah je předmětem prodeje. Druhové složení: trvalý travní porost v plném rozsahu.
Staňte se členem MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své e-mailové schránky. Nezávaznou poptávku můžete vyplnit prostřednictvím našich stránek.
V případě zájmu nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.
Základní údaje
ID nemovitosti
8759
Datum vložení
předevčírem
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
3 798 m²
