Prodej zemědělské půdy 27 386 m², Bavory
2 437 354 Kč
Popis nemovitosti
Nabízím k prodeji rozlehlý zemědělský pozemek v katastrálním území Bavory, okres Břeclav. Parcela č. 2015 je zapsána na listu vlastnictví č. 590 a nachází se ve výlučném vlastnictví. Celková výměra pozemku činí 27 386 m a celý tento výměr je předmětem prodeje.
Pozemek je veden jako orná půda, nachází se v rovinatém terénu a spadá do vyhledávané a úrodné lokality jižní Moravy. Bonitovaná půdně ekologická jednotka (BPEJ) dosahuje hodnoty 16,72 Kč/m, což svědčí o nadprůměrné kvalitě půdy v této oblasti.
Máte-li zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena zahrnuje právní servis i provizi.
Nezaujala vás tato nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našem webu a staňte se členem MojePole Plus. Získáte tak přístup k dalším atraktivním pozemkům přímo do vaší e-mailové schránky.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.
Základní údaje
ID nemovitosti
8781
Datum vložení
před 12 hodinami
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
27 386 m²
