Prodej stavební parcely 5 392 m², Dubicko
2 283 512 Kč
Popis nemovitosti
Hledáte místo, které vám nabídne nejen klid venkova, ale i potenciál pro budoucí výstavbu? Právě jste ho našli! V katastrálním území Dubicko (okres Šumperk) nabízíme k prodeji pozemek o výměře 5 392 m. Veden je na listu vlastnictví č. 955, parcelní číslo 1320/4. Jedná se o pozemek ve výlučném vlastnictví.
Přibližně z poloviny se nachází v ploše určené pro bydlení v rodinných domech venkovského typu. Hlavní využití této plochy je bydlení v rodinných domech venkovského charakteru, což nabízí skvělou příležitost ke spojení soukromého bydlení s přírodním prostředím. Zbylá část pozemku je nadále využitelná jako zemědělská půda. Celý pozemek je dobře přístupný z veřejné komunikace.
Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky e-mailem.
Pro více informací o tomto pozemku mne kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.
Základní údaje
ID nemovitosti
7674-1
Datum vložení
před 9 dny
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
5 392 m²