V nabídce 39 614 nemovitostí od 897 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
Stáří inzerátu
km
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Stav nemovitosti
Další vybavení

Byt 1+kk, garsoniera k pronájmu, Tišnov, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Počet nalezených nemovitostí: 3
Byty řadit od:
Pronájem bytu 1+kk, garsoniery
Tišnov, Jungmannova

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk bez balkonu situovaný v 1. patře cihlového bytového domu na ulici Jungmannova. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s digestoří a elektrickým sporákem, v pokoji akumulační kamna, v koupelně WC, vana, umyvadlo a elektrický bojler. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 nájmů a zálohy na vodu, jež činí 300,- Kč/osobu.

7.000,- Kč/měsíc
Pronájem bytu 1+kk, garsoniery
Tišnov, Jungmannova

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+kk o CP situovaný v 1. patře cihlového bytového domu. V bytě je nová kuchyňská linka s digestoří a elektrickým sporákem, v koupelně sprchový kout a elektrický bojler, otopný žebřík, zrcadlo a koupelnová skříňka s umyvadlem. Byt je bez balkonu. Volné ihned. Majitel požaduje kauci ve výši 2 nájmů včetně zálohy na vodu, která činí 300 Kč na 1 osobu.

7.900,- Kč/měsíc
Pronájem bytu 1+kk, garsoniery
Tišnov, Klášterská

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk bez balkonu situovaný v 1. patře bytového domu. CP bytu činí 30 m2, je orientován na jih. V bytě je kuchyňská linka s digestoří a elektrickým sporákem, v koupelně sprchový kout, el. bojler, umyvadlo a WC. . Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 1 měsíčního nájmu. Byt bude k dispozici koncem července 2021.

9.500,- Kč/měsíc