Luxusní reality k pronájmu od realitních kanceláří Plzeň 3

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
215 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Teslova

K pronájmu nabízíme skladové a kancelářské prostory ve Skvrňanech o celkové výměře cca 5 000 m2 v  samostatném oploceném areálu. Objekt zahrnuje...

Vloženo 17. 3. 2025
Cena:
116 Kč za m²/měsíc
Teslova

Nabízíme k pronájmu atraktivní a velkorysé skladové prostory ve Skvrňanech. Tento jedinečný objekt je součástí samostatného oploceného areálu a může se...

Vloženo 17. 3. 2025
Cena:
116 Kč za m²/měsíc
Domažlická

Nabízíme pronájem haly, která se nachází v oploceném průmyslovém areálu na Skvrňanech. K pronájmu se Vám nabízí skladovací prostor s průmyslovými vraty,...

Vloženo 31. 1. 2025
Cena:
369 225 Kč za měsíc
Domažlická

Předmětem pronájmu jsou moderní skladovací a výrobní prostory s celkovou plochou 2735 m2 v logistickém centru v obchodněprůmyslové zóně v Domažlické...

Vloženo 30. 3. 2026
Cena:
135 Kč za m²/měsíc
náměstí Republiky

Pronájem reprezentativního historického domu na Plzeňském náměstí Nabízíme k pronájmu výjimečný a prostorný historický dům na prestižní adrese Plzeňské...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
290 000 Kč za měsíc
náměstí Republiky

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
290 000 Kč za měsíc
náměstí Republiky

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
290 000 Kč za měsíc

Hledáte prostorné skladovací prostory nedaleko nájezdu na dálnici D5? Pokud ano, tak vám nabízím pronájem tohoto skladu, který disponuje užitnou plochou...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
145 Kč za m²/měsíc
náměstí T. G. Masaryka

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory, v historické budově s moderním interiérem, o celkové výměře 365 m², umístěné v nejvyšším...

Vloženo 12. 3. 2026
Cena:
67 525 Kč za měsíc

Vloženo 10. 4. 2026
Cena:
67 050 Kč za měsíc
Domažlická

K pronájmu nabízíme pozemek pro komerční účely v areálu na Skvrňanech. Pozemek je veden jako ostatní plocha, je oplocen a má vjezdovou bránu. V celém...

Vloženo 31. 1. 2025
Cena:
64 960 Kč za měsíc