Reality k pronájmu Kladno, strana 4

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
90 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Maroldova

Pronájem mezonetového bytu 2+kk, výměra 76 m2, Kladno - ul. Maroldova 2005. V bytě se nachází vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
17 000 Kč za měsíc
Jeronýmova

Hledáte moderní, útulné bydlení s výbornou dostupností a kompletní vybaveností na dosah? Pak Vás tento byt rozhodně zaujme. Nabízíme k pronájmu krásný,...

Vloženo 30. 3. 2026
Cena:
13 500 Kč za měsíc

Nabízím k pronájmu byt 2+kk v nově zkolaudovaném developerském projektu. Byt je úplně nový – dosud neobývaný, nájemce bude prvním uživatelem.Dispozice...

Vloženo 26. 3. 2026
Cena:
18 000 Kč za měsíc
Suchardova

Nabízím k pronájmu obchodní prostory o rozloze 52 m2 v centru Kladna. Obchod, popřípadě kancelářské prostory se skládají: velké místnosti,...

Vloženo 16. 3. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Unhošťská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a moderně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk v oblíbené části Kladna – Kročehlavy. Byt je částečně vybavený...

Vloženo 9. 3. 2026
Cena:
22 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o výměře 45,61 m2 v rámci ambiciózního nízkoenergetického projektu Nová Cihelna, situovaného v perspektivní...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
15 EUR za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o výměře 45,27 m2 v rámci ambiciózního nízkoenergetického projektu Nová Cihelna, situovaného v perspektivní...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
15 EUR za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o výměře 159,43 m2 v rámci ambiciózního nízkoenergetického projektu Nová Cihelna, situovaného v perspektivní...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
15 EUR za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o výměře 70,26 m2 v rámci ambiciózního nízkoenergetického projektu Nová Cihelna, situovaného v perspektivní...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
15 EUR za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o výměře 82,24 m2 v rámci ambiciózního nízkoenergetického projektu Nová Cihelna, situovaného v perspektivní...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
15 EUR za m²/měsíc
Redaktora Boučka

Nabízíme k pronájmu kancelářské a obchodní prostory, které vznikly v r. 1995 jako přístavba k stávajícímu rodinnému domu. Předmětem nájmu je obchod o...

Vloženo 6. 2. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Vítězná

Pronájem části zakrytého komerčního prostoru 6m2, pro masáže, pedykůru, řasy nebo solárium v Kladně- Rozdělově ulice Vítězná. Prostor je zakryt...

Vloženo 6. 2. 2026
Cena:
4 000 Kč za měsíc
Smetanova

Pronájem prostorného nebytového prostoru o velikosti, 170m², v 1.nadzemním podlaží v ulici Smetanova Kladno. Prostor dříve sloužil jako prodejna...

Vloženo 6. 2. 2026
Cena:
27 000 Kč za měsíc

BEZ PROVIZENabízíme k pronájmu skladové a výrobní prostory v nově vznikajícím průmyslovém areálu v Kladně se snadným přístupem na dálnici D7. Jedná se...

Vloženo 15. 1. 2026
Cena:
Cena na dotaz

BEZ PROVIZENabízíme k pronájmu skladovací prostory s možností využití logistických služeb v komerčním areálu na východě Kladna se snadným přístupem na...

Vloženo 7. 1. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Školská

Pronájem nebytových prostor k využití dílny nebo skladu o velikosti 240m2 dílna 60m2, a pozemek na parkování celkem 8.automobilů,...

Vloženo 8. 12. 2025
Cena:
19 000 Kč za měsíc
Milady Horákové

Pronájem kancelářských prostor, které v případě zájmu lze pronajmout jako částečně vybavené, o ploše od 163 m2 do 243 m2, případná...

Vloženo 23. 11. 2025
Cena:
320 Kč za m²/měsíc
Tyršova

Nabízím k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o velikosti 20 m2 v centru Kladna, na ulici Tyršova. Prostor se nachází ve 4. patře bez výtahu...

Vloženo 23. 10. 2025
Cena:
6 400 Kč za měsíc

V rámci franšízového programu nabízíme pronájem plně vybavené Automyčky Express (AE) v prémiovém nákupním centru. Ruční automyčka je umístěna na dobře...

Vloženo 28. 9. 2025
Cena:
Cena na dotaz

Vloženo 11. 9. 2025
Cena:
Cena na dotaz