V nabídce 47 133 nemovitostí od 912 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
Stáří inzerátu
km
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Další vybavení

Kanceláře k pronájmu, kraj Vysočina

Počet nalezených nemovitostí: 91
Komerční prostory řadit od:
Pronájem kanceláře
Humpolec, 5. května

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem obchodních prostor o výměře 39 m2 s možností využití obchodu nebo kanceláře, které se nachází v 1. patře se třemi výlohami, vhodné jako společné pracoviště pro 2 osoby. Vlastní sociální zázemí a kuchyňka. Vytápění prostoru akumulačními kamny. V objektu zavedená restaurace. Veškerá občanská vybavenost v centru města. V případě zájmu o více informací či prohlídk

3.800,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava, Havlíčkova

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory - větších rozměru-kanceláře o rozměrech cca 50m2.Budova má nonstop recepci.Možnost využití zasedací místnosti i pronájmu kancelářského nábytku.Je možnost si vybrat dle Vašich požadavků. V ceně nejsou zálohy na služby cca 22,-kč/m2 a podíl na společných prostorech. Je možnost pronájmu parkovacího stání v parkovacím domě.Pro více informací volejte makléřku .

3.000,- Kč/měsíc, (100,-Kč/m2/měsíc)
Pronájem kanceláře
Jihlava, Chlumova

Pronájem, kancelář, 15m2, Jihlava

1.875,- Kč/měsíc, (1.500,-Kč/m2/rok)
Pronájem kanceláře
Humpolec, 5. května

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem obchodních prostor o výměře 30 m2 s možností využití jako kancelář, která se nachází v 1. patře se dvěma výlohami, kancelář vhodné jako společné pracoviště pro 2 osoby. K obchodnímu prostoru náleží společná toaleta. Vytápění obchodního prostoru elektrickými přímotopy. Parkování možné před budovou nebo v okolí. Veškerá občanská vybavenost v centru města. V příp

3.800,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava, Čajkovského

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory s terasou v centru Jihlavy a parkováním přímo v budově. Jedná se o tři kanceláře v přízemí s kuchyňkou a Wc o celkové výměře 76m2 + terasa cca 30m2. Kauce 1x nájem 1x energie. Cena je bez energií + 3500 a krytého stání +1000. Provize je při podpisu nájemní smlouvy jednorázově 5500Kč. Volné po dohodě v průběhu srpna.

10.500,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava

Pronájem obchodních jednotek v právě rekonstruované budově obchodního domu Globus v Jihlavě. Frekventované místo blízko centra. Parkování zajištěno u objektu.Výtah, WC, internet, úklid zajištěn.

6.692,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Třebíč, Oldřichova

Pronájem, kancelářský prostor, 13 m?, Třebíč, ul. Oldřichova

2.000,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava

Pronájem obchodních jednotky v právě rekonstruované budově obchodního domu Globus v Jihlavě. Frekventované místo blízko centra. Parkování zajištěno u objektu.Výtah, WC, internet, úklid zajištěn.

6.025,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Pelhřimov, Školní

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory na velmi atraktivním místě v centru Pelhřimova hned vedle náměstí. Jedná se o dvě navzájem propojené místnosti s jedním vchodem o celkové rozloze 43 m2. Prostory se nacházejí v prvním patře s vchodem ze Školní ulice, okna s výhledem na náměstí. Nové PVC na podlahách. Sociální zařízení v mezipatře. Možnost využívat halu. Volné ihned.

5.900,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava, Znojemská

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - KANCELÁŘ na u.Znojemská. Kancelář se nachází ve druhém patře administrativní budovy. Sociální zázemí a kuchyňka je společné na jednotlivých podlažích. K dispozici je možnost připojení na internet. Nájem - 1875,-Kč/měsíc + DPH. Záloha na energie a služby - 1.000,- Kč/měsíc+ DPH. Kauce - NE. Provize - 3.500,- Kč + DPH. Možnost parkování před budo

1.875,- Kč/měsíc, (125,-Kč/m2/měsíc)
Pronájem kanceláře
Jihlava, Fügnerova

Pronájem bezbariérového prostoru vhodného jako kancelář, masáže, apd. v nově postaveném domě na ulici Fügnerova. Prostor se skládá z větší místnosti s kuchyňským koutem, chodby a koupelny. Měření samostatné. Provize 5000. Parkování před domem.

7.000,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Žďár nad Sázavou, Havlíčkovo nám.

Kancelář s výměrou 16,6 m2 ve 2. podlaží v centru města Žďáru nad Sázavou.

2.260,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava

V 1. patře víceúčelové budovy e-Fi Galerie v centru Jihlavy nabízíme k pronájmu obchodní prostor. Orientace oken jsou na východní/jižní stranu, zajištěn úklid objektu, parkování, výtah.

6.252,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava, Fügnerova

Pronájem bezbariérového prostoru vhodného jako kancelář, masáže, apd. v nově postaveném domě na ulici Fügnerova. Prostor se skládá z větší místnosti, chodby a koupelny. Měření samostné.

5.000,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava

Pronájem obchodní jednotky v právě rekonstruované budově obchodního domu Globus v Jihlavě. Frekventované místo blízko centra. Parkování zajištěno u objektu.Výtah, WC, internet, úklid zajištěn.

18.477,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Pelhřimov, Pražská

Nabízíme Vám pronájem pěkné kanceláře 30 m2. Pronájem kanceláře v 2. patře administrativní budovy. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení, koberec, plastová okna. Sociální zařízení v patře. Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti areálu.Podmínkou složení jistoty ve

1.900,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Pelhřimov, Pražská

Nabízíme Vám pronájem pěkné velké kanceláře 50 m2. Pronájem kanceláře přízemní administrativní budovy. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení, PVC, plastová okna. Sociální zařízení v patře. Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti areálu.Podmínkou složení jistoty ve

5.000,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Pelhřimov, Pražská

Nabízíme Vám pronájem pěkné velké kanceláře 634 m2. Pronájem kanceláře 3. patře administrativní budovy. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení, PVC původní okna (v blízké době výměna za nové). Sociální zařízení ve 2. patře. Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti a

4.000,- Kč/měsíc
Pronájem kanceláře
Jihlava

Nabízíme k pronájmu velký kancelářský prostor 175 m² + jedna menší kancelář 11 m2 + kuchyňka 8 m2 v Hruškových Dvorech v Jihlavě. Na patře společné sociální zařízení. Vstup do objektu na kartu. EPS v budově. Do místa je dobrá dopravní dostupnost autem, MHD. Parkování u areálu. Záloha na služby cca 20,- Kč m2. Bližší informace a možnost prohlídky dostanete u makléře.

19.400,- Kč/měsíc, (100,-Kč/m2/měsíc)
Pronájem kanceláře
Žďár nad Sázavou, Havlíčkovo nám.

Kancelář s výměrou 23,4 m2 v 1. podlaží ve středu města Žďáru nad Sázavou.

3.190,- Kč/měsíc
Nalezené komerční prostory v okresech