Levné reality od realitních kanceláří v turistické oblasti České Středohoří

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
543 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Horní

K pronajmutí a přenechaní zahrady, na zahradě malá dřevěná chatička kde je pouze prostor na kuchyňskou linku, židle a odkádací plochu, možnost výstavby...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
583 Kč za rok
U Trati

Nabízíme k pronájmu odstavné plochy v ulici U Trati, v těsné blízkosti OC FORUM a centra města Ústí nad Labem (cca 3 min. chůze od nákupního centra, cca...

Vloženo 12. 5. 2023
Cena:
700 Kč za měsíc
Na Okraji

Zprostředkujeme dlouhodobý pronájem parkovacích míst před budovou bývalých kolejí K5 v městské části Klíše. Vjezd k parkovacímu místu je z ulice Na Okraji....

Vloženo 16. 2. 2026
Cena:
800 Kč za měsíc
Drážďanská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu odstavné plochy v oploceném areálu bývalého Pivovaru v Krásném Březně. Areál je dobře dostupný po městském okruhu a otevřen...

Vloženo 7. 5. 2019
Cena:
1 300 Kč za měsíc

Parkovací areál se nachází v blízkosti centra města a je dobře přístupný ze Zahradnické ulice. Pohodlné parkování Vám usnadní nová brána na elektronické...

Vloženo 7. 12. 2025
Cena:
1 500 Kč za měsíc
Mírové náměstí

Automatické parkování vozidel v podzemních prostorách garáže. Nabízíme automatické parkování v centru města Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o...

Vloženo 10. 8. 2021
Cena:
1 790 Kč za měsíc
Prostřední

Nabízíme Vám k pronájmu útulný a cenově dostupný byt o dispozici 1+kk a podlahové výměře 19,6 m2, který se nachází ve 2. patře zrekonstruovaného...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
1 897 Kč za měsíc
Mahenova

Nabízíme Vám k pronájmu útulný a cenově dostupný byt o dispozici 1+kk a podlahové výměře 21,6 m2, který se nachází ve 2. patře zrekonstruovaného...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
1 924 Kč za měsíc
Hrnčířská

Reality North Vám zprostředkují pronájem kancelářských prostor v centru Krajského města v Ústí nad Labem Prostory jsou ve 3 , 4. a 5NP komerční budovy...

Vloženo 14. 4. 2026
Cena:
110 Kč za m²/měsíc
1. máje

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 1+kk a podlahové výměře 23,73 m2, který se nachází ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
2 376 Kč za měsíc
Střížovická

Zprostředkuji pronájem garáže ve Střížovické ulici. Garáž je součástí bloku zděných garáží a je do ní zavedena elektřina s vlastním elektroměrem. Garáž...

Vloženo 8. 12. 2025
Cena:
2 500 Kč za měsíc
Dukelských hrdinů

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem hezké řadové garáže o velikosti 20m2 v ulici Dukelských hrdinů, Ústí nad Labem - Bukov. Garáž je po...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
2 500 Kč za měsíc
Prostřední

Nabízíme Vám k pronájmu útulný a cenově dostupný byt o dispozici 1+kk a podlahové výměře 29,4 m2, který se nachází ve 2. patře zrekonstruovaného...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
2 808 Kč za měsíc
Drážďanská

V částečně střeženém uzavřeném areálu nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostory o podlahové ploše cca 19 m². Do skladu je zavedena elektřina. Do...

Vloženo 12. 12. 2025
Cena:
2 850 Kč za měsíc
Cestička

Pronájem garáže o velikosti cca 21 m2 v ulici Cestička v Ústí nad Labem - Klíše. Garáž má elektřinu a je vytápěná. Přívod vody po domluvě....

Vloženo 8. 12. 2025
Cena:
3 000 Kč za měsíc
Mahenova

Nabízíme Vám k pronájmu útulný a cenově dostupný byt o dispozici 1+1 a podlahové výměře 35,3 m2, který se nachází v přízemí zrekonstruovaného...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
3 145 Kč za měsíc
Karla IV.

Nabízíme k pronájmu pro studenta pokoj o rozloze 12 m2 v bytě 4+1 po kompletní rekonstrukci, který se nachází v přízemí panelového domu v ulici...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
4 000 Kč za měsíc
Masarykova

Nabízíme k pronájmu komerční prostory typu kanceláře, situované na adrese Masarykova, Ústí nad Labem. Tyto prostory se nacházejí v patrovém domě s celkovým...