V nabídce 38 728 nemovitostí od 875 realitních kanceláří
dodavatel obsahu: českéreality.cz
Stáří inzerátu
km
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost

Pozemky k prodeji, Silůvky

Počet nalezených nemovitostí: 4
Pozemky řadit od:
Prodej lesa
Silůvky

V blízkosti obce Silůvky nabízíme k prodeji menší pozemek o rozloze 237 m2. Silůvky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Bobrava. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako lesní pozemek. Silůvky jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

29.000 Kč (29.000,- za metr)
Prodej ostatní
Silůvky

V okolí obce Silůvky nabízíme k prodeji velký soubor pozemků o celkové rozloze 56 330 m2. Silůvky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Bobrava. Obcí protéká rozmanitý potok Šatava, který pramení mezi sousedními obcemi Prštice a Hlína. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány jako orná půda, trvalý travní porosty,

2.816.500 Kč
Prodej ostatní
Silůvky

V okolí obce Silůvky nabízíme k prodeji čtyři pozemky o celkové rozloze 546 m2. Silůvky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Bobrava. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány jako lesní pozemky a ostatní plocha. Silůvky jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

99.000 Kč (181,- za metr)
Prodej ostatní
Silůvky

V okolí obce Silůvky nabízíme k prodeji dva pozemky o celkové rozloze 546 m2. Silůvky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Bobrava. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako trvalý travní porost a ostatní plocha. Silůvky jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

99.000 Kč (181,- za metr)