Luxusní reality od realitních kanceláří v okrese Příbram, strana 22

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
561 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

U nás nakupujete přímo od vlastníka - bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc!k.ú. Nové Dvory u DobříšeLV č. 305 o výměře 1387 m2, podíl...

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
35 000 Kč
Bož. Němcové

Nabízíme k pronájmu prostorné obchodní/výrobní prostory o rozloze 173 m2 v centru města Příbram. Místo je ideální obchodní příležitostí...

Vloženo 16. 1. 2026
Cena:
34 600 Kč za měsíc
Komenského

Nabízíme k nájmu přízemní sklady 413 m2, pod uzamčením, kancelář, WC. -------------------------------------------- Velikost :...

Vloženo 5. 12. 2025
Cena:
79 Kč za m²/měsíc
Rožmitálská

Nabízíme Vám komerční prostory, kanceláře k pronájmu vč. využití části parkoviště naproti budově, v atraktivní lokalitě Příbrami VI – Březových Horách...

Vloženo 29. 7. 2024
Cena:
30 000 Kč za měsíc

Váš Nový Komerční Prostor v Příbrami Čeká! Hledáte ideální sídlo pro vaši firmu, skladové prostory, nebo místo pro podnikání s velkorysým zázemím? Nabízíme...

Vloženo 21. 1. 2026
Cena:
29 000 Kč za měsíc
K Podlesí

Nabízíme skladové prostory k dlouhodobému pronájmu v areálu BUS real v Příbrami. Jedná se o polovinu nezatepleného skladovacího prostoru v severozápadní...

Vloženo 19. 9. 2024
Cena:
23 600 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem hezkého rodinného domu s obytnou plochou 300 m² a zahradou o rozloze 1 600 m², ve velmi klidné a žádané lokalitě na okraji...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
23 000 Kč za měsíc
Za Poštou

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3 + 1, nacházející se v ulici Za Poštou, tedy v samém centru obce Dobříš. Tento byt se nachází v posledním ze tří...

Vloženo 2. 3. 2026
Cena:
21 000 Kč za měsíc
Evropská

Nabízíme Vám pronájem pěkných kancelářských prostor vč. příslušenství, 4 parkovacích stání, části pozemku, v kom. budově v ulici Evropská v Příbrami,...

Vloženo 16. 9. 2024
Cena:
21 000 Kč za měsíc
Řadová

Pronájem mezonetového bytu 3+kk se zahradou, terasou a parkováním – Nová Ves pod Pleší (ul. Řadová) Nabízím k pronájmu velmi pěkný mezonetový byt 3+kk...

Vloženo 3. 3. 2026
Cena:
21 000 Kč za měsíc
Pražská

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu podkrovní byt 3+kk v cihlové stavbě, nacházející se v oblíbené...

Vloženo 3. 5. 2025
Cena:
20 000 Kč za měsíc
Bratří Čechů

Nabízíme ve výhradním zastoupení majitele k nájmu krásný, nově, moderně zrekonstruovaný dům s terasou a zahrádkou k rekreaci nebo trvalému pobytu, v klidném,...

Vloženo 14. 4. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu moderní byt o dispozici 1+kk a celkové ploše 47,9 m2, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží (posledním) novostavby v...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc
Nademlýnská

Nabízíme k pronájmu krásný prostorný byt 4+kk o užitné ploše 90 m², situovaný na ulici Nademlýnská v části obce Sedlčany, okres Příbram. Tento byt...

Vloženo 20. 5. 2026