Levné reality k pronájmu Praha - Nusle

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
145 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Vladimírova

K dispozici od 1.5.2026Exkluzivně nabízíme pronájem parkovacího stání ve vnitrobloku domu na adrese Vladimírova 6, Praha - Nusle. Vjezd přes vrata na...

Vloženo 7. 4. 2026
Cena:
1 815 Kč za měsíc
Viktorinova

pronájem garážového stání 18 m2 - Praha 4 Viktorinova / Bohuslava ze Švamberka. Situované na rohu ulic Viktorinova a Bohuslava ze Švamberka....

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
2 900 Kč za měsíc
Nuselská

Nabízíme k pronájmu garážové stání v Praze v ulici Nuselská, Praha - Nusle. Užitná plocha garážového stání činí 16 m², což nabízí dostatečný prostor...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
3 000 Kč za měsíc
Nuselská

Pronájem garážového parkovacího stání o výměře 16 m² v ulici Nuselská v blízkosti tramvajové zastávky Horky. K dispozici je 1 parkovací místo. Výhodná...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
4 000 Kč za měsíc
Slavojova

Pronájem skladu / dílny, 25 m2, Praha 4 - Nusle, Slavojova. Potřebujete dlouhodobě uskladnit spoustu věcí? Hledáte místo pro dílnu? Ihned?...

Vloženo 16. 1. 2026
Cena:
5 000 Kč za měsíc
Bohuslava ze Švamberka

Nabízíme pronájem kanceláří v Praze 4 - Nusle. Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu sdílené i samostatné kanceláře v moderním designu, tak i prémiové...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Táborská

Nabízíme podnájem klimatizované kanceláře o celkové ploše 77 m2 v podkroví pětipatrového cihlového zrekonstruovaného domu s výtahem v Praze...

Vloženo 3. 4. 2026
Cena:
9 500 Kč za měsíc
Viktorinova

Exkluzivně nabízíme k pronájmu kadeřnické křeslo, které je součástí zavedeného studia krásy a zdraví. Působí zde i kosmetika, pedi, madero a masáže +...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc
Na strži

NEPLATÍTE PROVIZI RK Pronájem kanceláří (21m2) v jedné z nejvyšších budov v Česku - City Empiria na Pankráci v nejvyšším 27.patře. Reprezentativní...

Vloženo 24. 6. 2025
Cena:
500 Kč za m²/měsíc
Na strži

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelářské prostory o rozloze 25 m2 v 9. nadzemním podlaží budovy City Empiria, jedné z architektonicky nejvýraznějších...

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
12 500 Kč za měsíc
Nuselská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk, 26m2 ve 2.patře (3NP) rekonstruovaného domu na Nuselské ulici u Náměstí Bratří Synků. Byt se skládá...

Vloženo 20. 5. 2026
Cena:
14 500 Kč za měsíc
Oldřichova

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelářské prostory v zrekonstruovaném činžovním domě v Nuslích. Prostory se nacházejí v budově s přístupem 24/7/365....

Vloženo 7. 10. 2025
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Soudní

Nabízíme k pronájmu velmi hezký světlý byt o dispozici 1+kk, velikosti 35 m2, ulice Soudní, Praha 4 - Nusle. Byt je po kompletní rekonstrukci,...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
U gymnázia

Nabízíme k pronájmu útulný a tichý byt v přízemí udržovaného cihlového domu na Pankráci, jen 5 minut chůze od metra Vyšehrad i Pražského povstání. Díky...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
K podjezdu

Soccer Reality vám zprostředkuje pronájem bytu 2+kk o velikosti 46 m² v Praze 4 – Nuslích, v ulici K Podjezdu. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží...

Vloženo 21. 5. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc
Na strži

Přinášíme vám jedinečnou příležitost pronájmu kancelářských prostor o výměře 30 m² v ikonické budově City Empiria na Pankráci. Prostory se nacházejí...

Vloženo 12. 9. 2024
Cena:
16 000 Kč za měsíc
U družstva Ideál

Exkluzivně nabízíme k pronájmu světlý zařízený byt 1+kk ve druhém patře, ideální pro jednu nebo dvě osoby. Tento byt je kompletně zařízen viz.foto, včetně...

Vloženo 19. 5. 2026
Cena:
16 000 Kč za měsíc
Jaromírova

Pronájem bytu 1+kk na dobré adrese se skvělou dopravní dostupností. Okna jsou situována na sever s malebným výhledem na Karlov a unikátní kostel Panny...